Попуст!

STRIKING GOLD БЕЛЕГЗИЈА

ден 4,800.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и седеф
Димензија: 15cm должина и 3cm продолжеток / 2.3cm дијаметар на елемент

1 на залиха

код: 02X05-02065 Категории: , , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STRIKING GOLD БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *