STRANGER ЧАСОВНИК

ден 4,400.00

Материјал: куќиште од метал и stainless steel мрежасто ремче
Димензија: 2.1cm x 2.6cm куќиште
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11L03-00430 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STRANGER ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.