Попуст!

STERLING SILVER ПРСТЕН

Original price was: ден 3,900.00.Current price is: ден 3,120.00.

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 1.3cm дијаметар на елемент

код: 04X01-03382 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

54, 56

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STERLING SILVER ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *