Попуст!

STERLING SILVER ПРСТЕН

Original price was: ден 1,900.00.Current price is: ден 1,710.00.

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 1cm ѕвезда

код: 04X05-01368 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STERLING SILVER ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *