Попуст!

STERLING SILVER БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,720.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и бисери
Димензија: 14.5cm должина и 3cm продолжеток

1 на залиха

код: 02X05-01717 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STERLING SILVER БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.