STAY GOLDEN ПРСТЕН

ден 600.00

Материјал: силикон
Димензија: 0.3cm ширина

код: 04L07-00007 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STAY GOLDEN ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *