STAY GOLDEN БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,500.00

Материјал: силикон
Димензија: M – 6.2cm дијаметар и L – 6.7cm дијаметар / 0.6cm ширина

код: 02L07-00106 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

M, L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STAY GOLDEN БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *