STAY GOLDEN БЕЛЕГЗИЈА

ден 1,100.00

Материјал: силикон
Димензија: S – 5.7cm дијаметар, M – 6.2cm дијаметар и L – 6.7cm дијаметар /                   0.5cm ширина

код: 02L07-00116 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

S, M, L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STAY GOLDEN БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *