STARSTRUCK ПРСТЕН

ден 1,850.00

Материјал: месинг
Димензија: 1.5cm x 1.1cm елемент

код: 04L15-00625 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STARSTRUCK ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *