STARSTRUCK ЛАНЧЕ

ден 2,800.00

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 45cm должина и 5cm продолжеток / 3.4cm дијаметар на елемент

код: 01L15-01854 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STARSTRUCK ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *