STARSTRUCK ЛАНЧЕ

ден 3,400.00

Материјал: месинг со розе позлата
Димензија: 90cm должина / 0.6cm x 0.7cm и 1.5cm x 1.8cm елементи

1 на залиха

код: 01L15-01704 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STARSTRUCK ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *