STARSTRUCK ЛАНЧЕ

ден 2,900.00

Материјал: месинг со розе позлата
Димензија: 45cm должина и 5cm продолжеток / 1.7cm x 1.8cm елемент

Нема на залиха

код: 01L15-01699 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STARSTRUCK ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *