SPOT ЧАСОВНИК

ден 4,700.00

Материјал: куќиште од метал со розе позлата и ремче од еко кожа
Димензија: 3.6cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

1 на залиха

код: 11L65-00229 Категорија: Ознака:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SPOT ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.