SPLASH ОБЕТКИ

ден 3,950.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 2.5cm x 3.7cm

код: 03X15-00409 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SPLASH ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.