SPLASH БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,300.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 17cm должина и 3cm продолжеток / 2cm x 3cm елемент

код: 02X15-00291 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SPLASH БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.