SPEEDWAY ЧАСОВНИК

ден 5,600.00

Материјал: метал со жолта позлата
Димензија: 4.2cm дијаметар на куќиште
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11L05-00660 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SPEEDWAY ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *