SPARKLING ЧАСОВНИК

ден 4,300.00

Материјал: метал со розе позлата
Димензија: 3cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

1 на залиха

код: 11L05-00542 Категорија:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SPARKLING ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.