Попуст!

SPARKLING ПРСТЕН

ден 1,440.00

Материјал: stainless steel
Димензија: 2.4cm ширина

код: 04L03-00302 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SPARKLING ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *