Попуст!

SPARKLING ПРСТЕН

ден 1,600.00

Материјал: stainless steel со жолта позлата
Димензија: 0.9cm x 0.96cm

код: 04L27-00775 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SPARKLING ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *