Попуст!

SPARKLING ПРСТЕН

Original price was: ден 1,600.00.Current price is: ден 1,280.00.

Материјал: stainless steel со жолта позлата
Димензија: 1.2cm ширина

код: Не е достапно Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SPARKLING ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *