Попуст!

SPARKLING ПРСТЕН

Original price was: ден 1,800.00.Current price is: ден 1,440.00.

Материјал: stainless steel со жолта позлата
Димензија: 2.4cm ширина

код: 04L27-00771 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SPARKLING ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *