SPARKLING ОБЕТКИ

ден 1,500.00

Материјал: stainless steel со жолта позлата
Димензија: 3cm должина

код: 03L27-00561 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SPARKLING ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.