SPARKLING ЛАНЧЕ

ден 3,200.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 40cm должина и 3cm продолжеток / 1cm елемент

код: 01X01-05431 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SPARKLING ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *