SPARKLING ЛАНЧЕ

ден 2,000.00

Материјал: stainless steel со жолта позлата
Димензија: 85cm должина / 1.8cm x 1.92cm елемент

код: 01L27-00825 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SPARKLING ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.