SPARKLE ЧАСОВНИК

ден 4,000.00

Материјал: метал со жолта позлата и кристали
Димензија: 3.6cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11L05-00619 Категорија:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SPARKLE ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *