Попуст!

SONATA ПРСТЕН

Original price was: ден 3,850.00.Current price is: ден 3,080.00.

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали

код: 04X05-01639 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SONATA ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *