SONATA ОБЕТКИ

ден 2,800.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали
Димензија: 0.7cm и 2.3cm

код: 03X05-02812 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SONATA ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.