Попуст!

SONATA ОБЕТКИ

ден 4,900.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 6.5cm должина

1 на залиха

код: 03X05-02638 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SONATA ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *