SONATA ОБЕТКИ

ден 10,900.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 5cm дијаметар

1 на залиха

код: 03X05-02637 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SONATA ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.