SONATA ЛАНЧЕ

ден 9,100.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 43cm должина и 3cm продолжеток

код: 01X05-03202 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SONATA ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.