SONATA ЛАНЧЕ

ден 5,600.00

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 45.5cm, 51cm и 60cm должина и 1.5cm продолжеток

1 на залиха

код: 01X01-05071 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SONATA ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.