Попуст!

SONATA ЛАНЧЕ

ден 7,040.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 40cm должина и 3cm продолжеток

1 на залиха

код: 01X05-03015 Категории: , , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SONATA ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.