SONATA ЛАНЧЕ

ден 3,950.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 42cm должина и 3cm продолжеток

код: 01X05-03017 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SONATA ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.