Попуст!

SONATA ЛАНЧЕ

ден 2,870.00

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 40cm + 16cm должина и 4cm продолжеток

1 на залиха

код: 01X01-05070 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SONATA ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *