Попуст!

SONATA БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,400.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 15.5cm должина и 3cm продолжеток

1 на залиха

код: 02X05-02095 Категории: , , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SONATA БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *