SONATA БЕЛЕГЗИЈА

ден 5,100.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 15cm должина и 3cm продолжеток

код: 02X05-02175 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SONATA БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *