SNAKE БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,950.00

Материјал: месинг со розе позлата
Димензија: 2.2cm елемент

код: 02X15-00410 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SNAKE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *