Попуст!

SKY LIGHT БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,590.00

Материјал: врвка, месинг со розе позлата и кристал
Димензија: должината се подесува / 2cm дијаметар на елемент

1 на залиха

код: 02X15-00085 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SKY LIGHT БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *