SIRENE ПРСТЕН

ден 4,000.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристал
Димензија: 1.5cm x 1.9cm кристал

код: 04X05-01699 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SIRENE ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *