SIRENE ПРСТЕН

ден 4,500.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 0.8cm ширина

код: 04X05-01646 Категории: ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SIRENE ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *