SIRENE ОБЕТКИ

ден 4,600.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 3.2cm должина / 1.5cm x 1.9cm кристал

код: 03X05-03229 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SIRENE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *