SIRENE ОБЕТКИ

ден 7,350.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 8cm должина

код: 03X05-02968 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SIRENE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *