SIRENE ОБЕТКИ

ден 7,800.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 5.8cm должина

код: 03X05-03233 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SIRENE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *