SIRENE ЛАНЧЕ

ден 4,900.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристал
Димензија: 43cm должина и 3cm продолжеток

код: 01X05-03336 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SIRENE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *