SIRENE ЛАНЧЕ

ден 14,700.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 50cm должина и 5cm продолжеток

код: 01X05-03636 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SIRENE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *