Попуст!

SIRENE ЛАНЧЕ

Original price was: ден 6,350.00.Current price is: ден 5,080.00.

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 44cm должина и 3cm продолжеток / 9cm висечки елемент

код: 01X01-05292 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SIRENE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *