Попуст!

SIRENE ЛАНЧЕ

Original price was: ден 7,400.00.Current price is: ден 5,920.00.

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 50cm должина и 3cm продолжеток / 4cm елемент

код: 01X05-03337 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SIRENE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *