SIRENE ЛАНЧЕ

ден 5,100.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристал
Димензија: 42cm должина и 3.5cm продолжеток / 1.5cm x 1.9cm елемент

код: 01X05-03685 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SIRENE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *