SIRENE ЛАНЧЕ

ден 6,550.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристал
Димензија: 90cm должина / 1.5cm x 1.9cm елемент

код: 01X05-03687 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SIRENE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *