Попуст!

SIRENE БЕЛЕГЗИЈА

ден 6,400.00

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 15cm должина и 3cm продолжеток / 1.5cm дебелина

код: 02X01-03337 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SIRENE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *